Projektowanie ogrodów – od 10 lat zajmujemy się aranżacją i projektowaniem ogrodów. Wykonamy projekty ogrodów klasycznych, leśnych, miejskich i nowoczesnych.

Ogrody projektowanie – zakres usług

Projekt ogrodu

Projektowanie ogrodów i aranżacje

Projektowanie ogrodów to proces kreatywnego tworzenia obszaru zieleni, który ma zapewnić harmonijne i spójne otoczenia wokół domu. Zaprojektowany ogród powinien naturalnie wkomponowywać się w otoczenie i spełniać Państwa oczekiwania. W Clean&Green wykonaliśmy setki projektów oraz realizacji, z których jesteśmy dumni. Tworzymy projekty i aranżacje ogrodów na tarasach, na balkonach, ale przede wszystkim wykonujemy ogrody przydomowe, a także wykonujemy realizacje projektów dużych ogrodów mieszczących się w otoczeniu budynków wielorodzinnych, świadcząc usługi dla deweloperów oraz wspólnot mieszkaniowych.

Kompleksowa realizacja projektu ogrodu

Kompleksowa realizacja projektu ogrodu

Kompleksowa realizacja projektu ogrodufirma ogrodnicza z 10-letnim doświadczeniem w realizacji projektów. Dzięki naszemu doświadczeniu projektujemy piękne i funkcjonalne projekty, które szybko jesteśmy w stanie wykonać. Powierzenie nam realizacji projektu ogrodu to przede wszystkim jakość wykonania projektu, szybkość realizacji oraz to, że projekt ogrodu jest wykonany zgodnie z najnowszymi trendami, z najwyższej jakości materiałów oraz roślin. Zapewniamy doradztwo w zakresie wyboru materiałów, roślin, urządzeń. Stawiamy na najwyższą jakość we wszystkich aspektach projektowania ogrodu, wykonania ogrodu oraz instalacji poszczególnych elementów w ogrodzie.

Serwis pielęgnacyjny ogrodu

Serwis pielęgnacyjny ogrodu

Serwis pielęgnacyjny ogrodu – potrzebujesz firmy która zadba o ogród w kolejnych sezonach? Wykonanie projektu ogrodu to dopiero początek przygody. Każdy ogród wymaga systematycznego dbania o wygląd, nawożenia oraz serwisu urządzeń ogrodniczych. Jeśli chcesz aby ogród zawsze wyglądał idealnie, to należy o niego zadbać. Zapewniamy naszym klientom opiekę nad ogrodami w postaci usługi serwisu pielęgnacyjnego ogrodu, która to usługa zapewnia systematyczną pielęgnację ogrodu, zapewnia również serwis sezonowy przygotowując ogród i urządzenia do zimy.

Projektowanie ogrodów jest czasochłonnym i wymagającym procesem. Powierzając profesjonalistom projekt ogrodu i aranżację ogrodu, przejdziesz gładko przez etapy tworzenia ogrodu. Clean&Green zatrudnia najlepszych architektów ogrodów, którzy przygotują projekt dopasowany do twoich potrzeb i oczekiwań. Zespół profesjonalnych ogrodników na podstawie wykonanego projektu przygotuje aranżację ogrodu, zgodnie z wytycznymi naszego architekta krajobrazu, abyś przez wiele lat mógł cieszyć się pięknym ogrodem.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Naszych projektantów którzy fachowo doradzą i przygotują rozwiązania które będą funkcjonalne a zarazem spełnią Państwa oczekiwania. Dziś planowanie budowy domu jest połączone z zaplanowaniem ogrodu. Na tym etapie warto przemyśleć jak ma wyglądać nasz ogród , gdzie zaplanować ujęcie wody a także gdzie i jak  wyprowadzić elektrykę do oświetlenia ogrodu. Pozwoli to w przyszłości uniknąć dodatkowych kosztów. Szczegółowy plan ogrodu pozwoli też dobrać odpowiednie rośliny , zaplanować strefy odpoczynku , podzielić ogród na część trawnikową, warzywno-owocową  i część z kwiatami i drzewami.

W ogrodzie duże znaczenie ma wprowadzenie małej architektury z elementów drewnianych i gra świateł. Ogród może być zarówno piękny za dnia jak i nocą gdy zostanie prawidłowo oświetlony.


Telefon

604-486-274

Obszar działania

Warszawa i okolice