Renowacja trawnika przedszkole Chatka Skrzatka

Renowacja trawnika przedszkole Chatka Skrzatka

Projekt renowacji trawnika dla przedszkola zakładał założenie nowego trawnika z siewu wraz z nowym systemem automatycznego nawadniania. Cały teren został przekopany glebogryzarką separacyjną po wcześniejszym przesypaniu terenu piaskiem w celu rozluźnienia zbitej gleby. Dowieziona została świeża ziemia a teren wyrównany. Plac zabaw w przedszkolu to miejsce gdzie dzieci przebywają praktycznie przez cały dzień. Jedna grupa kończy zabawę i przychodzi druga.

Trawnik musi być bardzo trwały i musi być stale pielęgnowany , koszony i nawożony.

Dodatkowo wykonaliśmy nowy system automatycznego nawadniania tak aby na koniec dnia trawa mogła być dobrze i równomiernie zasilona w wodę.

Wyrównany teren został wysiany nasionami specjalnie dobranej mieszanki traw , przykryty warstwą ziemi, zwałowany  i podlany. 

Po 4 tygodniach dokonaliśmy pierwszego koszenia.

Nasza firma specjalizuje się w trawnikach z siewu. Jednak przy takiej opcji jest warunek że musimy zając się także pielęgnacją trawnika w pierwszym sezonie od wysiewu.

Wiemy też jakie nasiona najlepiej sprawdzają się na trawniki w przedszkolach .Prace były wykonywane w 2016 roku i do dziś trawnik jest gęsty i soczyście zielony. Jest on pod naszą stałą opieką.

Trawa wygląda obłędnie. Zapraszamy


Telefon

604-486-274

Obszar działania

Warszawa i okolice