Projekt renowacji ogrodu przed domem

Projekt renowacji ogrodu.

Inwestor zlecił nam kompleksową zmianę terenu wokół domu. W pierwszej kolejności został wykonany szczegółowy projekt ogrodu. Zostały naniesione granice trawnika , zaproponowane nasadzenia roślin i drzew  w częściach rabat. Zaprojektowane zostało oświetlenie ogrodu wraz z elementami drewnianymi.

Stara trawa została zerwana i wywieziona. Wykonaliśmy nowy system automatycznego nawodnienia. Przeprowadzony został kabel do zasilania oświetlenia ogrodowego. W częściach rabatowych posadziliśmy rośliny i drzewa. Na końcu rabaty uzupełniliśmy korą a część trawnikową wyrównaliśmy świeżą ziemią. Wysialiśmy nasiona trawy i wszystko dokładnie podlaliśmy wodą.

Efekt końcowy jest oszałamiający i wyjątkowo  robi się wieczorem gdy zapali się oświetlenie ogrodu. Klient jest bardzo zadowolony. My także😉

Nasza firma specjalizuje się w trawnikach z siewu. Jednak przy takiej opcji jest warunek że musimy zając się także pielęgnacją trawnika w pierwszym sezonie od wysiewu.

Aby trawnik i rośliny  były w doskonałej kondycji przekazaliśmy właścicielom niezbędne wskazówki. Wiadomym jest że nie wszyscy musimy znać się na tego typu pielęgnacji i dlatego uważamy że przekazanie tej wiedzy jest naszym obowiązkiem .Nasi klienci zawsze mogą do nas zadzwonić i jeśli się da to udzielamy rad i wskazówek telefonicznie. W trudniejszych sytuacjach nasz serwis pomoże zarówno w szybkiej naprawie lub pomoże dobrać potrzebny sprzęt np. do pielęgnacji. Nasza wypożyczalnia sprzętu ogrodowego posiada wertykulatory, aeratory, kosiarki, wycinarki darni, glebogryzarki z opcją dostawy do klienta.

Nasze główne zalecenia to kosić trawnik raz w tygodniu sprawdzoną kosiarką z ostrym nożem. Nawozimy trawnik co 45 dni specjalistycznym nawozem .Wykonujemy 1-2 oprysków w ciągu roku. Pilnujemy nawadniania i dopasowujemy go do warunków pogodowych. Koniecznie w ciągu roku 1-2 razy wykonujemy wertykulacje  i aerację. Tylko takie działania pozwolą utrzymać trawnik w super kondycji.

Oczywiście na prace udzielamy gwarancji co wiąże się także z obowiązkowym serwisem systemu nawadniania na zimę.

W tej lokalizacji prowadzimy serwis pielęgnacji ogrodu już drugi sezon. Właściciel i my jesteśmy zadowoleni ze współpracy.


Telefon

604-486-274

Obszar działania

Warszawa i okolice