O nas

O Clean&Green:

Firma Clean&Green powstała w 2014 roku . Nasze usługi kierujemy zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Specjalizujemy się w trawnikach i ich stałej pielęgnacji. Montujemy i serwisujemy systemy automatycznego nawadniania . Pomagamy w zakładaniu trawników i ich rekultywacji. Prowadzimy także wypożyczalnie sprzętu ogrodniczego.

Nasza misja:

Naszą misją i celem jest to aby nasz klient otrzymał usługę która będzie się wyróżniała na tle innych sąsiednich terenów.
Dla nas trawnik i ogród ma zadziwiać kolorem i wyglądem.

Zadbamy o twój ogród

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wykonujemy naszą pracę rzetelnie i terminowo.
Kiedy Państwo są w pracy my zadbamy o tereny zielone tak aby pod koniec dnia można było tam wypocząć .

Wykonamy projekt nawadniania ogrodu

Jeśli Państwa ogród nie ma wykonanej instalacji automatycznego nawadniania to nasza firma chętnie podejmie się wykonania projektu i montażu kompletnego systemu nawadniającego. Państwa ogród już nigdy nie będzie miał deficytów wody w upalne dni. Specjalnie zamontowany czujnik deszczu nie włączy nawadniania po dniach deszczowych co pozwoli zaoszczędzić Państwa pieniądze.

Firma ogrodnicza z Warszawy

Clean & Green jest firmą ogrodniczą z Warszawy, która oferuje usługi ogrodnicze na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze na Wilanowie, Ursynowie, Mokotowie, Centrum oraz w Śródmieściu Warszawy, na Żoliborzu, Woli, Bielanach, Bemowie, Białołęce, Ursusie, Targówku, Rembertów, Wawer, Wesoła, Praga Północ i Praga Południe, Ochota, Włochy. Zapewniamy usługi ogrodnicze w miastach takich jak m.in. Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Pruszków, Żyrardów, Legionowo.

Pomożemy w przebudowie ogrodu i zadbamy o jego stałą pielęgnacje

Jesteśmy firmą która pomoże Państwu wykonać część najcięższych prac takich jak rekultywacja starego trawnika , jego profesjonalne przekopanie i przygotowanie pod nowy wysiew lub trawę z rolki.
Zajmiemy się także stałym koszeniem i pielęgnacją.

Sprzedaż i montaż kosiarek automatycznych

Koszenie trawy nie musi już być problematyczne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i doświadczeniu firmy Husqarna będą mogli Państwo się cieszyć zawsze skoszonym trawnikiem a samemu zająć się innymi obowiązkami.
Nowa technologia już puka do Naszych drzwi...Zapraszamy do zapoznania się z produktami firmy Husqarna.


Telefon

604-486-274

Obszar działania

Warszawa i okolice